top of page
Phonak-logo.jpg

Paradise ile duyamayacağınız bir ses yok

İşitmek doğal olarak yaptığımız bir şey olarak görülür. İşitme yetisi, varlığımızın karmaşık bir parçasıdır ve genel sağlığımız için vazgeçilmezdir. Sesi yeniden keşfetmek için, doğanın kendisinden ilham alan bir işitme cihazı kullanmaktan daha iyi bir yol olamaz. Ne de olsa Paradise ile duyamayacağınız bir ses yok.

image.jpg

Net ve doğal ses

İşitme karmaşık bir süreçtir. Sesin ilk algılandığı kokleada başlar ve sesi deneyimlediğimiz beyinde sona erer. Phonak Paradise, dünyanın güzelliklerini duymanız gerektiği gibi deneyimlemeniz için net ve doğal ses sunmak üzere üretilmiştir.

111111111.jpg

Mükemmel konuşma anlama

Alçak sesle veya sessiz bir ortamda belirli bir mesafeden konuşan birini anlamak zorlu olabilir. Konuşma Güçlendirici, alçak seviyede konuşmayı güçlendirerek arkadaşlarınız, iş arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle sohbetlerin tadını çıkarmanızı sağlar.

111111111.jpg

İleriden çok ileri dereceye kadar işitme kayıpları için

güçlü işitme çözümleri

Phonak'ta, ileri dereceden çok ileri dereceye kadar işitme kaybı yaşayan kişilere eksiksiz, kişiye özel ve güçlü bir işitme çözümü sağlamayı hedefleriz. İyi işitmek onlara, dünyalarıyla iletişim kurmaları, aktif bir yaşam sürmeleri ve her gün karşılaştıkları durumlarda faal olmaları için güven verir.

Phonak Naída™ ürünü, ileri dereceden çok ileri dereceye kadar işitme kaybı yaşayan hastalara yardımcı olmaya odaklı, çığır açan yenilikler konusunda köklü bir geçmişe sahiptir. Yeni nesil işitme cihazı Phonak Naída™ Paradise,  rakipsiz güçte bir işitme deneyimi sunar. Özellikleri: 

  • ileri düzey, güçlü ses 

  • akıllı telefonlara, televizyona ve çok daha fazlasına bağlanma

  • destekleyici akıllı uygulamalar  

Naída işitme cihazları, gürültüde ve uzak mesafede işitme için Roger™ uzaktan mikrofonlarla birlikte kullanılabilir. Hatta Roger teknolojisinin, işitme cihazı kullanıcılarının* gürültüde ve uzak mesafede, normal işiten insanlara göre daha fazla konuşmayı anlamalarına yardımcı olduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır1.

Bazen, işitme yolculuğunda ilerleyen aşamalarında, bir koklear implantın gerekli hale geldiği görülmüştür. Bu durumda Naída Link M işitme cihazı doğru seçim olabilir. Uyumlu bir Advanced Bionics Naída CI M90 ses işlemcisiyle eşleştirilerek dinamik ve entegre bir çözüm elde edilebilir.

Her yaştan çocuklar için Phonak Sky işitme cihazları en son işitme yeniliklerini çocuklara özgü bir tasarımla sunmaktadır. 

SSS.jpg

İşitme cihazlarının ötesinde düşünün

Gürültüde ve uzak mesafede daha iyi anlamak

 

Roger™ mikrofon ve alıcı portföyü, her yaştan işitme cihazı kullanıcısına, okulda, iş yerinde veya sosyal ortamlarda uyacak şekilde tasarlanmıştır.

1212.jpg

Phonak Audéo™ Marvel

Phonak Audéo Marvel, birinci sınıf bir işitme cihazından ne beklediğinize odaklanır: net ve zengin bir ses deneyimi. Modern teknoloji ile bir araya getirilen ve ilk seste aşk yaşamanızı sağlayan çok fonksiyonlu bir işitme cihazıdır.

Phonak Bolero™ Marvel

Hafif ila ileri derecede işitme kaybına yönelik Phonak Bolero, maksimum güvenilirlik ve sağlamlığı, temiz ve zengin bir ses deneyimi ve çok fonksiyonluluk ile bir araya getirir.

Phonak Sky™ Marvel

Her yaş grubundan çocuklara destek olmak için dünyadaki teknolojik yenilikleri çocuklara özel tasarımlarla bir araya getirir.

Phonak Naída™ Paradise

İleri düzey, güçlü ses, akıllı telefonlara, televizyona ve çok daha fazlasına bağlanma özelliği ve destekleyici akıllı uygulamalara sahip power BTE işitme cihazı.

-audeo-marvel.jpg
phonak-naida-paradise.jpg
-bolero-marvel.jpg
-sky-marvel.jpg

Sevdiğiniz bir kişiye işitme kaybı konusunda yardımcı olun

00.png

İşitme sorunu yaşayan bir aile bireyi veya yakınınızın bulunması zorlu olabilir. Bu nedenle, aile bireylerine ve onların odyolojik tedavi ve uyumdaki hayati rollerine yönelik kaynaklar sunuyoruz. Önemsediğiniz insanlara yardımcı olmak için, onlara iyi işitmeye giden yolun düşündüklerinden daha kısa olduğunu göstermek amacıyla bir destek sistemi inşa etmek hayati öneme sahiptir.

Bazı insanların işitme cihazı takmayı düşünürken karşılaştıkları engelleri anladığımız için bunu başarmada size yardımcı olmak için buradayız. Neyse ki eski düşünce tarzı artık daha az engel teşkil ediyor ve bu mükemmel teknoloji ürünleriyle yaşam kalitesini iyileştirmeye hazır insanların sayısı artıyor.

aaaaaaaaaa_edited.jpg
logo orj_edited.png

Phonak Şarj Cihazı

Phonak Charge and Care, işitme cihazlarını aktif hava akımı ile kurutan ve işitme cihazlarına UV ışık uygulayan bir şarj cihazıdır.

ŞARJLI.jpg

Çınlamayı unutun

Kontrolü ele alın

5c6575b00c106a6e4581326fe1f3812e.jpg

Ebedi yol arkadaşı

Tinnitusu tanımlayarak başlayalım — ‘dışarıdan gelen sesin bulunmadığı durumda ses algısı'. Bu temelde, kulaklarda çınlama, uğultu veya vızıltı gibi seslerin yalnızca etkilenen kişi tarafından duyulması anlamına gelmektedir.

Tahminen nüfusun %10 ila 15'inde tinnitus vardır ancak birçok vaka tedavi edilmemektedir. Bunun nedeni bilgi yetersizliği ve çoğu insanın onları kimin anlayacağını ve kimlerin onlara yardımcı olabileceğini bilmemelerinden kaynaklanmaktadır. Bazı vakaların küçük çaplı olmasına karşın, bazıları olası uzun vadeli etkilerin üstesinden gelmek için daha belirgin bir tedavi gerektirmektedir. Bu etkiler arasında uyku bozuklukları ve stresle başa çıkmada zorluk veya sosyal açıdan toplumdan uzaklaşma yer almaktadır.

bottom of page