top of page

HİZMETLERİMİZ

Hizmet Vermeye Hazırız

Doğuses İşitme Cihazları Kliniği olarak Doğu Ve Güneydoğu Anadolu çevresinde müşterilerine yüksek kalitede tıbbi ürün temin etmeye devam etmektedir. Bölgenin İşitme Cihazları ve Ürünleri Mağazası olarak işitme cihazı teknik servisi alanında ihtiyacınız olan her ürünü bulabileceğiniz adresiniz biziz.

Uzmanlarımız beklenenin ötesinde iş çıkarmak için durmadan çalışıp, bizimle olan tecrübenizi en üst seviyede tutmak için olağanüstü gayret gösteriyorlar. Size neler sunduğumuzu öğrenmek için bizi hemen arayabilirsiniz!

İŞITME CIHAZI TAMIRI

Doğuses İşitme Cihazları Satış Uygulama Ve TEKNİK SERVİS MERKEZİ olarak tıbbi ekipmanlarımızın her biri için gerekli materyal ve iş gücü tarafımızdan sağlanmaktadır. İşitme Cihazı Tamiri hizmetlerimizle acil müdahale gerektiren her duruma hızlıca yanıt verebiliyoruz. Çalışmalarımızı her zaman profesyonellik çerçevesinde yürütüyor ve alışverişinizden ve sağladığımız hizmetten duyacağınız memnuniyeti asla riske atmıyoruz. Bizimle hemen iletişime geçin ve İşitme Cihazı Tamiri hizmetlerimizin size sunacağı faydaları beraber konuşalım.

isitme-cihazi-tamiri-1-5f40f3b0a60d2.jpg
Hearing Aid

İŞITME CIHAZI AYARLAMA

İşitme Cihazı Ayarlama  hizmetlerimiz, müşterilerimizin tıbbi malzeme ihtiyaçlarının vaktinde karşılanacağına dair şüpheye yer bırakmıyor. DOGUSES İSİTME olarak ilk düşüncemiz her zaman sizi memnun kılmaktan yana ; tıbbi ürün ihtiyacınız ne olursa  olsun bütün işitme cihazlarının uzman ekibimizle  size özel hazırlanmış bir hizmet alacağınızdan emin olun. Size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

YETIŞKIN İŞITME TESTLERI

Doğuses İşitme Kliniği olarak Doğu ve Güneydoğu bölgesinin her yanındaki müşterilerine profesyonel ve güvenilir İşitme Testleri hizmeti ulaştırıyor. DOĞUSES İSİTME olarak tıbbi ekipman hizmetlerimizi tamamen sizin ihtiyaçlarınızı gözeterek hazırlıyor ve size özel uygulamalarla sunuyoruz. Talebinizin boyutu ne olursa olsun size gereken desteği sağlamaya hazırız ve bir işe ondan gurur duyuncaya dek işe imza atmamakta kararlıyız. Bizi dilediğiniz an arayarak hizmetlerimizin size sağlayacağı faydaları öğrenebilirsiniz.

Kulak Sınav
Image by Ben Mullins

BEBEK VE ÇOCUK IŞITME TESTLERI

DOGUSES İSİTME CİHAZLARI SATIŞ VE UYGULAMA MERKEZİ, VAN VE CİVAR İLLERİNDEKİ   hastalarına profesyonel ve güvenilir İşitme Testleri hizmeti ulaştırıyor. DOGUSES İSİTME CİHAZLARI SATIŞ VE UYGULAMA MERKEZİ olarak tıbbi ekipman hizmetlerimizi tamamen sizin ihtiyaçlarınızı gözeterek hazırlıyor ve size özel uygulamalarla sunuyoruz. Talebinizin boyutu ne olursa olsun size gereken desteği sağlamaya hazırız ve bir işe ondan gurur duyuncaya dek işe imza atmamakta kararlıyız. Bizi dilediğiniz an arayarak hizmetlerimizin size sağlayacağı faydaları öğrenebilirsiniz.

KORUMA KULAKLIĞI

Siz İsteyin , Biz Yapalım

koruma.jpg
Hearing Aid

İŞITME CIHAZI AYARLAMA

İşitme Cihazı Ayarlama hizmetlerimiz, müşterilerimizin tıbbi malzeme ihtiyaçlarının vaktinde karşılanacağına dair şüpheye yer bırakmıyor. DOGUSES İSİTME CİHAZLARI SATIŞ VE UYGULAMA MERKEZİ olarak ilk düşüncemiz her zaman sizi memnun kılmaktan yana; tıbbi ürün ihtiyacınız ne olursa olsun size özel hazırlanmış bir hizmet alacağınızdan emin olun. Size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

İŞITME CIHAZI AKSESUARI

 DOĞUSES İSİTME CİHAZLARI SATIŞ VE UYGULAMA MERKEZİ olarak tıbbi ekipman hizmetlerimizi tamamen sizin ihtiyaçlarınızı gözeterek hazırlıyor ve size özel uygulamalarla toptan fiyatıyla  sunuyoruz. Talebinizin boyutu ne olursa olsun size gereken desteği sağlamaya hazırız. Bizi dilediğiniz an arayarak hizmetlerimizin size sağlayacağı faydaları öğrenebilirsiniz.

aksesuar.gif
tıkaç.jpg

KİŞİYE ÖZEL YÜZME-UYKU TIKACLARI

Kişiye özel alınan kulak ölçülerinizle istediğiniz ölçüde ve boyutta su ve ses izolasyonunu sağlayan kulak kalıplarını size göre tasarlıyoruz....
Siz İsteyin, Biz Yapalım...

bottom of page